MINI Cooper S
Mini 2.0 John Cooper Works Automaat 192 PK | Pano-dak | CarPlay | Stoelverwarming | Cruise | Harman/Kardon | Led | Pdc |
Direct kopen, basisprijs: € 20.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.945,-
LEASEPRIJS: € 345,21 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.189,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI Cooper S |
|---|---|
| Uitvoering: | Mini 2.0 John Cooper Works Automaat 192 PK | Pano-dak | CarPlay | Stoelverwarming | Cruise | Harman/Kardon | Led | Pdc | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 17 mei 2018 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 79.849 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 345,21 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JZG-75-D |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 1.215 kg |
| Wielbasis: | 257 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.770 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Bluetooth media
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Isofix
- John Cooper Works uitvoering
- Keyless entry
- LED koplampen
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 18"
- Nette auto
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Regensensor
- Ruiterwisser achter
- Schuifdak
- Sierlijsten rond zijruiten zwart hoogglans
- Spoiler
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Voor-en achterspoiler
- elektrisch glazen kanteldak
- elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel)
- elektrisch glazen schuifdak
- elektrisch open dak
- elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen
- elektrisch schuifdak
- elektrisch transparant schuif-/kanteldak
- elektrisch transparant schuifdak
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- lichtmetalen velgen
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- Spoiler
- zonwerend glas
- Overige
- Sportstuur leder
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bumpers en spiegels in car.kleur
- Draadloze telefoonlader
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless
- LED mistlampen
- Lichtsensor automatisch
- Onderhoudsboekjes aanwezig
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Schuif en/of kanteldak
- Sportstoelen met lederen bekleding
- Zij airbag(s)
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Harman kardon audio
- Laaddock
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- USB
- Interieur
- 12V
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Ambiance verlichting
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Hemel bekleding zwart
- Keyless go
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sfeerverlichting interieur
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Standkachel
- Stoelen in hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- ABS
- Bandenspanningscontrolesysteem
- ESP
- Grootlichtassistent
- Hoofd airbag
- Hoofdsteunen voor en achter
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Mistverlichting voor
- Airbags
- Mistlampen
- Parkeersensor