Mercedes-Benz Vito
Bestel 111 CDI Extra Lang, EURO 6, NL AUTO, NAP LOGISCH, AIRCO, NAVIGATIE, CAMERA, CRUISE CONTROL, TREKHAAK, ELEKTRISCHE RAMEN
Direct kopen, basisprijs: € 9.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.950,-
LEASEPRIJS: € 163,99 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Vito |
|---|---|
| Uitvoering: | Bestel 111 CDI Extra Lang, EURO 6, NL AUTO, NAP LOGISCH, AIRCO, NAVIGATIE, CAMERA, CRUISE CONTROL, TREKHAAK, ELEKTRISCHE RAMEN |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 9 januari 2019 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 188.603 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | anders |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 163,99 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-411-TJ |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 84 kw / 115 pk |
| Laadvermogen: | 895 kg |
| Gewicht: | 1.905 kg |
| Wielbasis: | 343 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Getint glas
- Park Distance Control
- Trekhaak
- zonwerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Multimedia
- Radio/CD-speler