Mercedes-Benz Vito
119CDI 190PK Lang / Automaat / 2500kg Trekhaak / LED / Euro6
Direct kopen, basisprijs: € 19.850,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 19.850,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 327,16 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.970,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Vito |
|---|---|
| Uitvoering: | 119CDI 190PK Lang / Automaat / 2500kg Trekhaak / LED / Euro6 |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 8 november 2017 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 185.166 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 327,16 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.850,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-22-GTJ |
| Motorinhoud: | 2.143 cc |
| Vermogen: | 140 kw / 191 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.950 kg |
| Wielbasis: | 320 cm |
| Hoogte: | 199 cm |
| Breedte: | 199 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterklep
- Achterklep met ruit
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- Audio installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- Navigatiesysteem full map
- Radio cd speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco met elektronische regeling
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Aanhanger assistent
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Zijwind assistent