Mercedes-Benz Vito
119 CDI Lang Led, Audio 40 met camera en parkeerpakket, Etc.
Direct kopen, basisprijs: € 33.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 33.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 559,55 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Vito |
|---|---|
| Uitvoering: | 119 CDI Lang Led, Audio 40 met camera en parkeerpakket, Etc. |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 6 oktober 2022 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 47.439 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 559,55 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 33.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 00-30-78 |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 140 kw / 191 pk |
| Laadvermogen: | 779 kg |
| Gewicht: | 2.021 kg |
| Wielbasis: | 320 cm |
| Hoogte: | 198 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 2500 KG trekhaak
- Achterdeuren
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED koplampen adaptief
- LED verlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Radio
- Radio
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Extra verwarming interieur
- Extra verwarming interieur
- Houten vloer in laadruimte
- Lat om lat betimmering
- Led verlichting in laadruimte
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Aanhanger assistent
- airco automatisch
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio-pakket
- Audio-Parkeerpakket
- Bluetooth
- Bluetooth
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort-pakket
- Dab
- Dab
- Exterieur-pakket
- lendesteun(en) verstelbaar
- Parkeer pakket
- Prijs is Excl. BTW
- Reservewiel
- smartphone integratie
- smartphone integratie
- smartphone integratie
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- Uitvoering kan afwijken met aangeboden model
- Zijwind assistent