Mercedes-Benz Vito
114 CDI Lang CarPlay/trekhaak/cruise control
Direct kopen, basisprijs: € 24.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 24.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 411,22 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Vito |
|---|---|
| Uitvoering: | 114 CDI Lang CarPlay/trekhaak/cruise control |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 11 april 2022 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 138.030 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 411,22 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VPN-64-R |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 802 kg |
| Gewicht: | 1.998 kg |
| Wielbasis: | 320 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterdeuren met ruiten
- Achterklep
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Trekhaak
- Trekhaak
- Trekhaak met afneembare kogel
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Radio
- Radio
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Extra verwarming interieur
- Extra verwarming interieur
- Houten vloer in laadruimte
- Houten vloer in laadruimte
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Audio-pakket
- Audio-pakket
- Audio-Parkeerpakket
- Comfort-pakket
- Laadruimte-pakket
- Licht en zicht-pakket
- Parkeer pakket
- Aanhanger assistent
- airco automatisch
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bluetooth
- Bluetooth
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Dab
- sfeerverlichting
- sfeerverlichting
- smartphone integratie
- smartphone integratie
- smartphone integratie
- smartphone integratie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- Zijwind assistent