Mercedes-Benz Vito
114 CDI Extra Lang Euro 6 CarPlay/cruise control/trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 17.445,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 17.445,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 287,52 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.489,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Vito |
|---|---|
| Uitvoering: | 114 CDI Extra Lang Euro 6 CarPlay/cruise control/trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 december 2020 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 135.539 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 287,52 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.445,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VHK-30-V |
| Motorinhoud: | 1.750 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 863 kg |
| Gewicht: | 1.937 kg |
| Wielbasis: | 343 cm |
| Hoogte: | 199 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterklep
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Audio installatie
- Audio installatie
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Radio
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Comfortstoel(en)
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Houten vloer in laadruimte
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Audio-pakket
- Comfort-pakket
- Exterieur-pakket
- Laadruimte-pakket
- Navigatie-pakket
- Parkeer pakket
- Parkeer pakket
- Perfect to GO-pakket
- Aanhanger assistent
- airco automatisch
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bluetooth
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Dab
- lendesteun(en) verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- Zijwandbekleding laadruimte
- Zijwind assistent