Mercedes-Benz Vito
114 CDI Extra Lang DC Comfort SCHUIFDEUR L
Direct kopen, basisprijs: € 14.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 14.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 246,40 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Vito |
|---|---|
| Uitvoering: | 114 CDI Extra Lang DC Comfort SCHUIFDEUR L |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 20 november 2015 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 235.371 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,40 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VRZ-14-X |
| Motorinhoud: | 2.143 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 900 kg |
| Gewicht: | 2.150 kg |
| Wielbasis: | 343 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.050 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Zijschuifdeur rechts
- Achterdeuren met ruiten
- Achterdeuren met ruiten
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektronische remkrachtverdeling
- Trekhaak
- Trekhaak
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Interieur
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Houten vloer in laadruimte
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Bluetooth
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Laadruimte-pakket
- Navigatie-pakket
- stuur multifunctioneel