Mercedes-Benz Vito
114 CDI Automaat Dubbele Cabine 6-zits Navigatie Apple Carplay Trekhaak Cruise control Euro6
Direct kopen, basisprijs: € 29.490,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 29.490,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 486,04 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.898,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Vito |
|---|---|
| Uitvoering: | 114 CDI Automaat Dubbele Cabine 6-zits Navigatie Apple Carplay Trekhaak Cruise control Euro6 |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 september 2021 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 95.673 km |
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
| Aantal deuren: | 6 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 486,04 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.490,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VLF-60-R |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 780 kg |
| Gewicht: | 2.020 kg |
| Wielbasis: | 320 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- zijschuifdeur rechts
- achterklep
- AHW kogelkoppeling vast
- Buitenspiegels verwarmd en elektrisch verstelbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichtassistent
- Regensensor
- Warmtewerend glas rondom
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- Halfautomatische airconditioning TEMPMATIK
- TEMPOMAAT (cruisecontrol)
- Bijrijdersbank tweezits
- elektrische ramen voor
- Multifunctioneel stuurwiel
- Scheidingswand doorlopend
- Stuurwiel hoogte- en hoek verstelbaar
- Veiligheid
- aanhanger assistent
- Airbag bijrijder
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- vermoeidheids herkenning
- zijwind assistent
- Overig
- Airco
- Audio-pakket
- Navigatie-pakket
- Navigatiesysteem
- start/stop systeem
- Trekhaak