Mercedes-Benz Vito
110 CDI 102 pk E6 XL Extra Lang 3p Lease €286 p/m, Airco, Apple Carplay/Android Auto, Camera, laadbrug, onderhoudshistorie aanwezig
Direct kopen, basisprijs: € 14.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 14.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 246,40 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Vito |
|---|---|
| Uitvoering: | 110 CDI 102 pk E6 XL Extra Lang 3p Lease €286 p/m, Airco, Apple Carplay/Android Auto, Camera, laadbrug, onderhoudshistorie aanwezig |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 17 september 2020 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 120.658 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,40 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VGX-23-H |
| Motorinhoud: | 1.750 cc |
| Vermogen: | 75 kw / 103 pk |
| Laadvermogen: | 656 kg |
| Gewicht: | 1.845 kg |
| Wielbasis: | 343 cm |
| Hoogte: | 199 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.501 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterklep
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Tussenschot laag
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Aanhanger assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Dab
- Navigatie-pakket
- Zijwind assistent