Mercedes-Benz V-Klasse
300d 4-MATIC Lang DC Avantgarde Edition AMG Burmester Panorama AppleCarplay Carbon Black Pack Leder
Direct kopen, basisprijs: € 87.500,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 87.500,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 1.442,14 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 17.500,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz V-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 300d 4-MATIC Lang DC Avantgarde Edition AMG Burmester Panorama AppleCarplay Carbon Black Pack Leder |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 9 oktober 2024 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 20.787 km |
| Aantal zitplaatsen: | |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.442,14 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 87.500,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 177 kw / 241 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.150 kg |
| Wielbasis: | 320 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Achterruit apart te openen
- Achterspoiler
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Afdekhoes
- AMG-styling
- AMG-styling
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels hoogglans zwart
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 19"
- Lichtmetalen velgen 19"
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Side-skirts
- Side-skirts
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Trekhaak met afneembare kogel
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Burmester Sound System
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- USB - C
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Aluminium inleg
- Ambiante verlichting
- AMG Vloermatten
- Armsteun voor
- Bekerhouder
- Bekerhouders voor en achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Carbonafwerking interieur
- Carbonafwerking interieur
- Carbonafwerking interieur
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Hoofdsteunen achter
- Istaplijsten verlicht
- Keyless start
- Laadruimte verlicht
- Leder dashboard
- Lederen bekleding
- Lederen deurpanelen
- Lederen versnellingspook
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- Standkachel
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Ruitenwisser achter
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- AMG Sport-pakket
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Edition-pakket
- elektrische schuifdeur(en)
- extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- hemelbekleding donker
- hemelbekleding donker
- lendesteun(en) verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm groot
- multimedia scherm groot
- Panoramadak van glas elektrish bedienbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Zijwind assistent