Mercedes-Benz V-Klasse
300d 4-Matic AMG L2 Exclusive DC Airmatic, Panoramadak, Standkachel, Etc.
Direct kopen, basisprijs: € 84.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 84.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 1.400,12 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 16.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz V-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 300d 4-Matic AMG L2 Exclusive DC Airmatic, Panoramadak, Standkachel, Etc. |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 21 oktober 2024 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 33.652 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.400,12 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 84.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 00-24-36 |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 174 kw / 237 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.422 kg |
| Wielbasis: | 320 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Trekhaak met afneembare kogel
- Trekhaak met afneembare kogel
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur links
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Navigatiesysteem
- Interieur
- Airco separaat achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbonafwerking interieur
- Carbonafwerking interieur
- Cruise control adaptief
- Dubbele cabine
- Luxe lederen bekleding
- Standkachel
- Stoel ventilatie voor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Distronic
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- aanhanger manoeuvreerhulp
- aanhanger manoeuvreerhulp
- airco automatisch
- AMG Line
- Bots herkenning systeem
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels in andere kleur
- camerabeeld in binnenspiegel
- centrale airbag voor
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- elektrische schuifdeur(en)
- extra getint glas achter
- extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- kunstlederen interieurdelen
- lendesteun(en) verstelbaar
- lichtmetalen velgen 8-spaaks 19"
- lichtmetalen velgen 8-spaaks 19"
- Luchtvering
- multimedia scherm standaard
- Nachtpakket
- Prijs is Excl. BTW
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- sfeerverlichting
- sluitbekrachtiging
- smartphone integratie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Trekhaak-pakket
- Uitvoering kan afwijken met aangeboden model
- verlichte grille/strip
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- WiFi