Mercedes-Benz V-Klasse
250d 4-Matic AMG L2 DC Avantgarde 360 Graden camera, LED, Burmester
Direct kopen, basisprijs: € 32.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 32.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 543,07 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz V-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 250d 4-Matic AMG L2 DC Avantgarde 360 Graden camera, LED, Burmester |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 16 januari 2017 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 185.116 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 543,07 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 32.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 00-33-37 |
| Motorinhoud: | 2.143 cc |
| Vermogen: | 141 kw / 192 pk |
| Laadvermogen: | 645 kg |
| Gewicht: | 2.405 kg |
| Wielbasis: | 320 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.050 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 2 schuifdeuren
- 4-Matic
- 4x4
- Adaptief demping systeem
- AMG Line
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Chroom delen exterieur
- Dakrailing
- Dakrails
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- LED koplampen
- LED verlichting
- Ledverlichting
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Parkeerpakket met 360 Graden Camera
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Trekhaak met afneembare kogel
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Bluetooth
- Burmester soundsystem
- Navigatiesysteem
- Radio
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Dubbele cabine
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Camera 360 graden
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 2500kg Trekgewicht
- airco automatisch
- Avantgarde Exterieur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- extra getint glas achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- Parkeer pakket
- Prijs is Excl. BTW
- Schrijffouten voorbehouden
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Zijwind assistent