Mercedes-Benz Sprinter
L3H2 314 MBUX 360 Camera Navigatie Carplay
Direct kopen, basisprijs: € 19.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 19.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 328,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|---|
| Uitvoering: | L3H2 314 MBUX 360 Camera Navigatie Carplay |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 19 juli 2020 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 212.876 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 328,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 2.143 cc |
| Vermogen: | 105 kw / 143 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Wielbasis: | 432 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Interieur
- Airco (automatisch)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Overige
- Aandrijfslipregeling (ASR)
- Aandrijvingstype: Achterwielaandrijving
- Aflevering gebruikte en nieuwe bedrijfswagens
- Antiblokkeersysteem (ABS)
- CB7 Onderstel: Stabilisatie Niveau I
- Centrale vergrendeling met Afstandsbediening
- CL1 Stuur (Stuurkolom mech. verstelbaar)
- CN2 Koelergrilleframe Wagenkleur
- CW2 Voertuig zonder Voertuigverlaging
- D03 Carrosserie/opbouw: Gesloten bestelwagen hoog Standaard
- Dagrijlicht
- Deeltjesfilter
- E07 Wegrijondersteuning (Hill-Assist)
- E1D DAB-Tuner (Radio-ontvangst digitaal)
- E1E Navigatiesysteem voor Multimediasysteem MBUX
- E1U USB-aansluiting midden onder Dashboard (alleen Laadfunctie)
- E3M Multimediasysteem MBUX (Touchscreen 7")
- ED1 Vlies-accu 70 Ah
- Elektr. remkrachtverdeling (EBV)
- Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP)
- EY5 Mercedes-Benz Noodoproepsysteem
- F64 Buitenspiegel electr. inklapbaar
- F68 Buitenspiegel elektr. verstel- en verwarmbaar, beide
- FF5 Opbergvak boven Voorruit
- FJ1 Scharnierdeksel voor Opbergvak
- FJ4 Opbergvak onder dashboard Passagierszijde
- FY1 Diefstalalarmsysteem Interieurbeveiliging Sleepbeveiliging en Accuhoorn
- FY7 3-toets afstandsbediening voor Centrale vergrendeling
- G42 Automatische transmissie GTronic - (7-traps)
- H21 Warmtewerend glas (Voorruit met Bandfilter boven)
- HH2 Bijverwarming (Lucht) elektrisch
- HH9 Airconditioning gereglementeerd (Tempmatik)
- IR6 Wielbasis 4325 mm
- J58 Veiligheidsgordelsysteem met Waarschuwingssysteem (Bestuurderskant)
- J65 Buitentemperatuursensor
- JA7 Buitenspiegel met Dodehoek-assistent
- JA8 Rijassistent-systeem Zijwind-assistent
- JA9 Rijassistent-systeem Verkeerstekenherkenning
- JB6 Parkeer-pakket met 360° Camera
- JF1 Ruitenwisser met Regensensor
- JH3 Communicatiemodule (LTE) voor Digitale dienst
- JK5 Combi-instrument met Kleurendisplay
- JW8 Rijassistent-systeem Attention-Assist (Vermoeidheidsdetectiesensor)
- K13 Brandstoftank: Hoofdtank 71 l
- Keyless-Start
- Kinderslot
- Koplamphoogteregeling
- LA2 Inschakelautomaat voor Rijlicht
- Laadruimtescheidingswand doorlopend
- LB1 Zijmarkeringslampen aan de zijkant
- LB5 3. Remlicht
- LE1 Adaptief Remlicht
- M49 dynamo 180 A
- MI2 Motor 2,1 l - 105 kW CDI Katalysator
- MP6 Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6
- MS1 Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol)
- Onderhoudsinterval-indicator Assyst
- R65 Reservewielhouder onder Frame-uiteinde incl. Krik
- R87 Volwaardig reservewiel
- Raamopener elektrisch 2-voudig
- Remassistent
- RY2 Bandenspanningscontrolesysteem
- S04 Stoelen eerste zitrij: Passagiersstoel verstelbaar
- S22 Stoelen eerste zitrij: Bestuurdersstoel met Armleuning
- SA5 Airbag Bestuurderskant
- SB1 Stoelen eerste zitrij: Bestuurdersstoel Comfort
- SE5 Stoelen eerste zitrij: Bestuurdersstoel met Lendensteun
- Start-/stopsysteem Motor
- Stoelen eerste zitrij: Passagiersstoel met Armleuning
- T16 Schuifdeur Laad-/passagiersruimte rechts
- T86 Toegangshandgreep aan Achterstijl achter rechts
- Toegangshandgreep voor Schuifdeur aan Laadruimtescheidingswand
- V94 Vermogenskanaal aan Zijwand
- V95 Vermogenskanaal aan achterkant
- VF7 Stoelbekleding/kussens: Stof
- W54 achterdeur (Openingshoek 270 Graden)
- W73 Opstapstrap achterdeur
- Weergave voor Waswaterniveau
- Wegrijblokkering
- XG7 Toegestaan totaalgewicht 3,50 t
- XM4 Akoestisch pakket
- Y43 Krik