Mercedes-Benz Sprinter
519 CDI 4x4 L2H2 2 Schuifdeuren, LED, 360 graden Camera, Geveerde stoel
Direct kopen, basisprijs: € 47.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 47.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 790,29 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 9.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|---|
| Uitvoering: | 519 CDI 4x4 L2H2 2 Schuifdeuren, LED, 360 graden Camera, Geveerde stoel |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 15 juni 2022 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 131.408 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 6 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 790,29 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 47.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 00-92-42 |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 141 kw / 192 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.445 kg |
| Wielbasis: | 366 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 2 schuifdeuren
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED achterlichten
- LED koplampen
- LED koplampen
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- mistlampen voor adaptief
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Audio installatie
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Kunstlederen bekleding
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Tachograaf
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Dodehoek detector
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 4x4-uitvoering
- 3500 KG AHW MOGELIJK
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Dab
- GVW teruggekeurd
- lendesteun(en) verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- Licht en zicht-pakket
- multimedia scherm middel
- Professional pakket
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- Zijwandbekleding laadruimte
- Zijwind assistent