Mercedes-Benz Sprinter
316 CDI L3H2 Maxi Euro 6 - MBUX - Cruise
Direct kopen, basisprijs: € 20.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 20.900,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 344,47 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.180,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|---|
| Uitvoering: | 316 CDI L3H2 Maxi Euro 6 - MBUX - Cruise |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 17 mei 2019 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 111.638 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 344,47 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VBH-94-P |
| Motorinhoud: | 2.143 cc |
| Vermogen: | 121 kw / 165 pk |
| Laadvermogen: | 1.292 kg |
| Gewicht: | 2.208 kg |
| Wielbasis: | 432 cm |
| Hoogte: | 283 cm |
| Breedte: | 202 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterdeuren
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Radio cd speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bijrijdersbank
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 2e sleutel
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- PRIJS EXCLUSIEF BTW / NETTO PRIJS
- stuur multifunctioneel
- Zijwind assistent