Mercedes-Benz Sprinter
316 2.2 CDI L2H1 3500KG Geremd
Direct kopen, basisprijs: € 8.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 8.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 147,51 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|---|
| Uitvoering: | 316 2.2 CDI L2H1 3500KG Geremd |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 19 november 2015 |
| Carrosserie: | Chassis cabine |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 292.471 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 147,51 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-869-TJ |
| Motorinhoud: | 2.143 cc |
| Vermogen: | 121 kw / 165 pk |
| Laadvermogen: | 1.335 kg |
| Gewicht: | 2.165 kg |
| Wielbasis: | 366 cm |
| Hoogte: | 271 cm |
| Breedte: | 199 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Gesloten auto
- Trekhaak 3500 kg trekgewicht
- Elektronische remkrachtverdeling
- Interieur
- Standkachel
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Diesel
- Emissieklasse :Euro 5
- Veiligheid
- Derde remlicht
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening