Mercedes-Benz Sprinter
314 2.2 CDI L2H2 nap serviceauto trekhaak 2800kg
Direct kopen, basisprijs: € 26.650,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 26.650,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 439,24 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.330,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|---|
| Uitvoering: | 314 2.2 CDI L2H2 nap serviceauto trekhaak 2800kg |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 26 maart 2020 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 178.895 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 439,24 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.650,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VFH-77-F |
| Motorinhoud: | 2.143 cc |
| Vermogen: | 105 kw / 143 pk |
| Laadvermogen: | 1.215 kg |
| Gewicht: | 2.285 kg |
| Wielbasis: | 366 cm |
| Breedte: | 202 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- zijschuifdeur rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Regensensor
- trekhaak
- warmtewerend glas
- Infotainment
- boordcomputer
- Interieur & Comfort
- airco
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bijrijdersstoel verstelbaar
- TEMPOMAAT (cruisecontrol)
- armsteun voor
- elektrische ramen voor
- houten vloer in laadruimte
- keyless start
- Multifunctioneel stuurwiel
- stuur verstelbaar
- tussenschot volledig
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- RY2 Bandenspanningscontrolesysteem aan de voor- en achterzijde, draadloos
- Overig
- High-performance led-koplampen
- Navigatie
- Achteruitrijcamera
- Digital radio
- ECO Start-Stop-Functie "PLUS"
- Grootlicht assistent
- Instructieboekjes aanwezig
- LED achterlichten
- Licht en zicht-pakket
- MB-audiosysteem
- Mistlampen met afslagverlichting
- Navigatie-pakket
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Reservewiel
- Rookvrij
- Verkeersbordenassistent
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar