Mercedes-Benz Sprinter
313 2.2 CDI 432L L3H2
Direct kopen, basisprijs: € 8.999,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 8.999,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 148,32 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.799,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|---|
| Uitvoering: | 313 2.2 CDI 432L L3H2 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 19 augustus 2014 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 265.254 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 7 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 148,32 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.999,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VPG-04-V |
| Motorinhoud: | 2.143 cc |
| Vermogen: | 95 kw / 130 pk |
| Laadvermogen: | 1.200 kg |
| Gewicht: | 2.300 kg |
| Wielbasis: | 432 cm |
| Breedte: | 199 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco
- metaalkleur
- zijschuifdeur rechts
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Ambition-pakket
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- autotelefoon voorbereiding
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- bestuurdersstoel verwarmd
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitentemperatuurmeter
- buitentemperatuurmeter
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Exterieur-pakket
- Geen extra kosten
- hill hold functie
- houten vloer in laadruimte
- Instructieboekjes aanwezig
- mistlampen voor
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Professional Line
- radio
- radio-CD/MP3 speler
- Roetfilter
- Rookvrij
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- trekhaak
- tussenschot volledig
- warmtewerend glas
- warmtewerend glas