Mercedes-Benz SLK
200 navigatie lederen-bekleding stoelverwarming electrische-kap comfort-pakket 16"-lmv
Direct kopen, basisprijs: € 12.966,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.966,-
LEASEPRIJS: € 213,70 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.593,20 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz SLK |
|---|---|
| Uitvoering: | 200 navigatie lederen-bekleding stoelverwarming electrische-kap comfort-pakket 16"-lmv |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 28 december 2011 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 114.990 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 213,70 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.966,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ZR-401-K |
| Motorinhoud: | 1.796 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 415 kg |
| Gewicht: | 1.335 kg |
| Wielbasis: | 243 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- Metallic lak
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare kap
- LED dagrijlicht
- mistlampen voor
- Infotainment
- Becker MAP PILOT navigatiesysteem
- audio installatie
- boordcomputer
- Interieur & Comfort
- airco
- Bekleding Leder
- cruise control
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- Sierdelen: essenhout zwart
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Stoelen voor met electrische verwarming
- Comfort-pakket
- nekverwarming
- Sportonderstel met carrosserieverlaging
- windscherm