Mercedes-Benz S-Klasse
S350 D Lang AMG 2021 Panorama 3D Massage BTW
Direct kopen, basisprijs: € 64.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 64.950,-
LEASEPRIJS: € 884,70 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 10.735,54 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz S-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | S350 D Lang AMG 2021 Panorama 3D Massage BTW |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 14 april 2026 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 132.518 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 884,70 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 64.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 2.925 cc |
| Vermogen: | 210 kw / 286 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.040 kg |
| Wielbasis: | 3216 cm |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Entertainment & Media
- DAB-Tuner (Radio-ontvangst digitaal)
- Exterieur
- Achterlichten LED
- Amg
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Metallic-lak
- Extra
- 3D Bestuurder Display
- Aansluiting 230V
- Achterbumper
- Achterklep openen + sluiten automatisch (Hands-Free-Access-System)
- Adaptieve Ruitenwisserinstallatie (Magic Vision Control) verwarmd
- Afstandsontgrendeling Achterklep
- Air-Balance-pakket
- Airmatic DC / Air Body Control (Luchtvering)
- Ambienteverlichting (uitgebreide omvang)
- Armsteunen portier voor verwarmbaar
- Automatische airconditioning (Thermotronik)
- Automatische transmissie - (9-traps)
- Bandenreparatieset (Tirefit)
- Bekkenairbag voor (Pelvisbag)
- Binnenspiegel en Buitenspiegel links met Dimautomaat
- Brandstoftank: vergroot
- Buitenspiegel met actieve Dode hoek-assistent
- Buitenspiegel met Omgevingslicht en Projectie-functie
- Carrosserie: 4-deurs
- Centraal display (OLED)
- Communicatiemodule (LTE Advanced) Mercedes me connect
- Cruisecontrol met Afstandsregeling / Distronic Plus
- Design- en uitrustingslijn AMG Line
- Diefstalalarmsysteem + Interieurbeveiliging / Sleepbeveiliging
- Diefstalbeveiligingspakket Plus
- Digital Light
- Doorlaadopening
- Dubbele zonnekleppen (uittrekbaar, draaibaar)
- Easy-Entry Functie
- Edelstaalpedalen Sportdesign
- Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6d
- Inductielaadstation voor Smartphone
- Instaplijsten verlicht
- Interieurinrichting: Hout Populier
- Keyless-Go Startsysteem en Centrale vergrendeling
- Laadruimte-pakket
- Lichtmetalen velgen voor/achter: 9x21 / 10x21 (AMG, Multi-spaaks)
- Mercedes-Benz Noodoproepsysteem
- Middenconsole Glasoptiek, Zwart
- Motor 2,9 L - 210 kW CDI Katalysator
- Multicontourstoel-pakket Actief
- Multimediasysteem (Connect 20 Premium)
- Multimediasysteem MBUX Entertainment
- Parkeer-pakket Remote
- PRE-SAFE-systeem Impuls Zijkant
- PRE-SAFE-systeem Plus
- Remsysteem met grote Remschijven (High-performance remsysteem)
- Rijassistent-systeem actieve Remassistent
- Rijassistent-systeem actieve Rijbaanassistentie
- Rijassistent-systeem actieve Stuur-Assistent
- Rijassistent-systeem Attention-Assist (Vermoeidheidsdetectiesensor)
- Rijassistent-systeem Zijwind-assistent
- Roetdeeltjesfilter
- Service-systeem: MBUX Augmented Reality Head-up-display
- Service-systeem: MBUX Augmented Reality voor Navigatie
- Service-systeem: MBUX Navigatie Premium
- Service-systeem: Vingerafdrukscanner voor MBUX
- Servosluiting voor Portieren
- Smartphone geïntegreerd
- Stoel-airco op de achterbank
- Stoelbekleding/kussens: Leer Nappa, 2-kleuren
- Stoelen aan de voorkant: Airconditioning
- Stoelverwarming Plus achter
- Stoelverwarming Plus voor
- Stoel voor links electr. verstelbaar (met Memory)
- Stuur (Leer Nappa, afgeplat aan de onderzijde)
- Stuur met Multifunctie
- Surround-systeem Burmester
- TV-tuner
- Uitrustingspakket: Energizing voor
- Uitrustingspakket USB Plus
- Vloermatten AMG
- Voorbereiding voor Intelligent Park Pilot
- Voorbumper
- Warmte-comfort-pakket
- Zij-airbag (Sidebag) achter
- Zij-airbag (Sidebag) voor
- Zijdrempel met Chroominzetstuk
- Zijruiten achter en Achterruit verduisterd
- Zitbank op de achterbank, Buitenstoelen electr. verstelbaar (met PRE-SAFE)
- Zonwering-pakket
- Interieur & Comfort
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrisch schuifdak
- Hemelbekleding zwart
- Memory-pakket
- Panoramadak
- Panoramisch zonnedak
- Raamopener elektrisch voor + achter
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verwarmbaar
- Voorruit verwarmbaar
- Veiligheid & Techniek
- Airbag Bestuurders-/passagierskant
- Antiblokkeersysteem (ABS)
- Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP)
- Rijassistent-pakket
- Rijassistent-systeem Verkeerstekenherkenning