Mercedes-Benz S-Klasse
Coupé 500 4Matic Line: AMG / 456pk / Nachtzicht assistent / Rondomzicht camera / Head up display /
Direct kopen, basisprijs: € 52.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 52.000,-
LEASEPRIJS: € 857,05 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 10.400,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz S-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | Coupé 500 4Matic Line: AMG / 456pk / Nachtzicht assistent / Rondomzicht camera / Head up display / |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 september 2014 |
| Carrosserie: | Coupé |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 70.477 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 857,05 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 52.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GD-589-J |
| Motorinhoud: | 4.663 cc |
| Vermogen: | 335 kw / 456 pk |
| Laadvermogen: | 605 kg |
| Gewicht: | 1.990 kg |
| Wielbasis: | 295 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.595 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 18"
- metaalkleur
- panoramadak
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- geluidsisolerend glas
- keyless entry
- koplampen adaptief
- LED koplampen
- regensensor
- warmtewerend glas
- Infotainment
- audio-navigatie full map + hard disk
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- lederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- cruise control
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- elektrisch verstelbare stuurkolom
- houtafwerking interieur
- lederen stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- binnen/buitensp. aut. dimmend
- luchtvering
- metallic