Mercedes-Benz S-Klasse
AMG 63 S E Performance Alle bedenkbare opties aanwezig!!!!
Direct kopen, basisprijs: € 189.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 189.950,-
LEASEPRIJS: € 2.609,78 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 31.668,93 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz S-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | AMG 63 S E Performance Alle bedenkbare opties aanwezig!!!! |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 5 september 2024 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 23.003 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 2.609,78 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 189.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GKJ-29-P |
| Motorinhoud: | 3.982 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 650 kg |
| Gewicht: | 2.495 kg |
| Wielbasis: | 322 cm |
| Breedte: | 195 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.145 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Composietglas warmte-isolerend en infrarood-reflecterend
- Lichtmetalen velgen voor/achter: 9,5x21 / 10,5x21 (AMG, Smeedwiel, Kruisspaken, matzwart)
- Panoramisch zonnedak
- Adaptieve Ruitenwisserinstallatie (Magic Vision Control) verwarmd
- Digital Light
- Metallic-lak
- Servosluiting voor Portieren
- Infotainment
- Multimediasysteem MBUX High-End (Entertainment op de achterbank)
- DAB-Tuner (Radio-ontvangst digitaal)
- Inductielaadstation voor Smartphone
- Inductielaadstation voor Smartphone op de achterbank
- Multimediasysteem (Connect 20 Premium)
- Multimediasysteem MBUX (Achterbank Tablet)
- Navigatiesysteem: Harde-schijf-navigatie
- Service-systeem: MBUX Augmented Reality Head-up-display
- Service-systeem: MBUX Navigatie Premium
- Smartphone geïntegreerd
- Surround-systeem Burmester High-End
- TV-tuner
- Uitrustingspakket USB Plus
- Interieur & Comfort
- Interieurinrichting: Decoraties Pianolak zwart / Carbon (AMG)
- Memory-pakket
- Stuur - AMG Stuurwielbediening
- Airconditioning op de achterbank
- Ambienteverlichting, Actieve
- Automatische airconditioning (Thermotronik)
- Hemelbekleding designo Dinamica
- Keyless-Go Startsysteem en Centrale vergrendeling
- Stoel-airco op de achterbank
- Veiligheid
- Diefstalbeveiligingspakket Plus
- Parkeer-pakket Remote
- Airbag in Achterbank
- Rijassistent-systeem Verkeerstekenherkenning
- Overig
- Achterasbesturing 4,5° stuurhoekaanpassing
- Air-Balance-pakket
- Comfort-hoofdsteun voor (Easy Adjust)
- Exterieur-pakket Carbon (AMG)
- Infotainment-systeem: Remote & Charging Services Plus
- Keramisch remsysteem (AMG)
- Koptelefoon (zonder Kabel)
- Koptelefoon 2 Stuk (zonder Kabel)
- Lichtmetalen velgen
- Night-pakket (AMG)
- Service-systeem: Vingerafdrukscanner voor MBUX
- Sound-systeem met Geluidspersonalisering
- Sport-chassis (AMG Ride Control +)
- Stoelbekleding/kussens: Leer Nappa Zwart
- Stoelen achter Kuitmassage op de achterbank
- Stoelverwarming Plus achter
- Stoel voor links electr. verstelbaar (met Memory)
- Stuur verwarmbaar
- Styling-pakket (AMG / Exterieur)
- Warmte-comfort-pakket
- 3D Bestuurder Display
- Achterklep openen + sluiten automatisch (Hands-Free-Access-System)
- Achterlichten LED
- Actieve motorkap
- Afstandsontgrendeling Achterklep
- Airbag Bestuurders-/passagierskant
- AMG Grille verduisterd
- Antiblokkeersysteem (ABS)
- Armsteunen portier voor verwarmbaar
- Automatische transmissie - (9-traps)
- Bandenreparatieset (Tirefit)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bekkenairbag voor (Pelvisbag)
- Binnenspiegel en Buitenspiegel links met Dimautomaat
- Binnenverlichting achter: Adaptieve Binnenverlichting
- Buitenspiegel Carbon
- Buitenspiegel met actieve Dode hoek-assistent
- Buitenspiegel met Omgevingslicht en Projectie-functie
- Buitenspiegel zwart gespoten
- Camerasysteem 360 Graden
- Carrosserie: 4-deurs
- Centraal display (OLED)
- Chauffeur-pakket
- Communicatiemodule (LTE) Voorbereiding Mercedes me connect
- Cruisecontrol met Afstandsregeling / Distronic Plus
- Design- en uitrustingslijn Standaard
- Designgordelsluiting
- Diefstalalarmsysteem + Interieurbeveiliging / Sleepbeveiliging
- Doorlaadopening
- Dubbele zonnekleppen (uittrekbaar, draaibaar)
- Easy-Entry Functie
- Edelstaalpedalen Sportdesign
- Elektromotor 110 kW (Hybride aandrijving)
- Elektromotor 140 kW (Hybride aandrijving)
- Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP)
- Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6e
- Exclusief-pakket
- Executive-stoelen
- Gordeltransporteur op de achterbank
- Hybride 590 kW (Motor 4,0 L - 450 kW)
- Instaplijsten (AMG) verlicht
- Laadkabel met Beveiligingscontactstekker
- Laadkabel met Beveiligingscontactstekker (8,0 m)
- Laadkabel voor openbare laadpalen
- Laadruimte-pakket
- Lendensteun voor, electr. verstelbaar
- Mercedes-Benz Noodoproepsysteem
- Middenconsole Glasoptiek, Zwart
- Multicontourstoel-pakket Actief
- Multimediasysteem MBUX Entertainment
- Oplaadsysteem Wisselstroom (AC)
- PRE-SAFE-systeem Impuls
- PRE-SAFE-systeem Impuls Zijkant
- PRE-SAFE-systeem Plus
- Raamopener elektrisch voor + achter
- Rijassistent-pakket
- Rijassistent-systeem actieve Remassistent
- Rijassistent-systeem actieve Rijbaanassistentie
- Rijassistent-systeem actieve Stuur-Assistent
- Rijassistent-systeem Attention-Assist (Vermoeidheidsdetectiesensor)
- Rijassistent-systeem Zijwind-assistent
- Seat-comfort-pakket Achterbank
- Service-systeem: MBUX Augmented Reality voor Navigatie
- Service-systeem: MBUX Interieur-assistent (Gebaarbesturing Contactloos)
- Service-systeem: MBUX Interieur-assistent (Gebarenbesturing Contactloos op de achterbank)
- Stoelen aan de voorkant: Airconditioning
- Stoelverwarming Plus voor
- Stuur (AMG Performance, Carbon / Dinamica)
- Stuurbekrachtiging
- Stuur met Multifunctie
- Tankdeksel AMG
- Uitrustingspakket: Energizing voor
- Uitrustingspakket: VERVAARDIGING Embleem Platina kleuren
- Vloermatten AMG
- Voorbereiding Multimediasysteem MBUX Entertainment Plus
- Voorbereiding voor Intelligent Park Pilot
- Zij-airbag (Sidebag) voor
- Zijruiten achter en Achterruit verduisterd
- Zitbank op de achterbank, Buitenstoelen electr. verstelbaar (met PRE-SAFE)
- Zonwering-pakket