Mercedes-Benz S-Klasse
580e 4 Matic Lang AMG STYLING-PANORAMA-CHAUFFEUR PAKKET-NIEUWPR. € 178.000
Direct kopen, basisprijs: € 87.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 87.900,-
LEASEPRIJS: € 1.448,74 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 17.580,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz S-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 580e 4 Matic Lang AMG STYLING-PANORAMA-CHAUFFEUR PAKKET-NIEUWPR. € 178.000 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 10 augustus 2023 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 88.081 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.448,74 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 87.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JRD-02-X |
| Motorinhoud: | 2.999 cc |
| Vermogen: | 271 kw / 369 pk |
| Laadvermogen: | 730 kg |
| Gewicht: | 2.340 kg |
| Wielbasis: | 322 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 195 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.070 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 20"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Side-skirts
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie high end
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radardetector
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterstoelen verwarmd
- Airco (automatisch)
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. achterst. met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Luxe lederen bekleding
- Nekverwarming
- Regensensor
- Sportstuur
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- dodehoekdetectie met correctie
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 2S0 Pakket - multimedia/digitale content
- 14U Integratie smartphone
- 16U Smartphone integratie Apple Carplay
- 17U Smartphone integratie Android auto
- 21U Dashcam
- 51U Interieurhemel zwart
- 82B Oplaadsysteem wisselstroom (AC)
- 293 Sidebags achterportieren
- 322 Nekverwarming achter
- 401 Stoelverwarming en ventilatie voorstoelen
- 402 Comfortstoelen achter met ventilatie en verwarming
- 406 Multicontourstoelen achterste zitplaatsen
- 413 Panoramadak (glas) elektrisch bedienbaar en 2 rollos
- 432 Dynamische multicontourstoelen voor met massagefunctie
- 443 Multifunctioneel stuurwiel verwarmd
- 445 Head-up display met augmented reality
- 451 3-D combidisplay
- 489 Airmatic: actieve luchtvering en automatisch zakkend bij hogere snelheid
- 537 Digitale radio DAB
- 581 Automatische comfort airconditioning Thermotronic
- 582 Automatsiche airconditioning voor de achterpassagieren
- 772 AMG styling: AMG voorbumper, AMG achterbumper, AMG dorpelverbreders en AMG uitlaateindstukken
- 810 Burmester surround sound system
- 883 Sluitbekrachtiging op de portieren
- 891 Sfeerverlichting interieur premium
- 897 Draadloos oplaadsysteem voor mobiele apparaten
- 898 Draadloos opladen telefoon achter
- P07 Chauffeurspakket met memory
- P09 Zonweringspakket; zonneschermen in de achterportieren electrisch bedienbaar en zonnerollo voor de achterruit electrisch bedienbaar
- P20 Rijassistentpakket plus, bestaande uit; Distronic plus (afstandregeltempomaat), BAS plus, Pres Safe rem, (actieve) spoorassistent, (actieve) dodehoekassitent en automatische kinderzitherkenning
- P43 Zitcomfortpakket achter
- P53 Luchtreinigingspakket
- P54 Diefstal /inbraakalarm, klasse 3
- P64 Voorstoelen volledig elektrisch verstelbaar met memory
- P69 Comfortverwarmingspakket voor en achter
- RVQ 20 multispaaks AMG-velgen