Mercedes-Benz S-Klasse
500 4-Matic Lang Prestige Plus AMG-line youngtimer
Direct kopen, basisprijs: € 23.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 23.950,-
LEASEPRIJS: € 394,74 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz S-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 500 4-Matic Lang Prestige Plus AMG-line youngtimer |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 7 december 2010 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 205.947 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 394,74 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GKN-97-R |
| Motorinhoud: | 5.461 cc |
| Vermogen: | 285 kw / 388 pk |
| Laadvermogen: | 685 kg |
| Gewicht: | 1.975 kg |
| Wielbasis: | 316 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.660 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Metaalkleur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chrome delen exterieur
- donker getint glas achter
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Privacyglas
- Sportpakket
- velgen 20 inch
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie premium
- aux aansluiting
- Bluetooth carkit
- DVD-wisselaar
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Subwoofer
- Interieur
- Achterbank verwarmd
- Cruise control adaptief
- Luxe lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd en geventileerd
- Achterbank elektrisch verstelbaar
- Airco separaat achter
- Comfortstoel(en)
- Ecc (auto.airco)
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch rolgordijn voor achterruit
- Elektrisch verstelb. achterst. met geheugen
- Elektrisch verstelb. achterst. met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Houtafwerking interieur
- Regensensor
- sfeerverlichting
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Luchtvering
- Nachtzicht-assistent
- Rijstrooksensor
- Overige
- Achterbank met verwarming
- airco automatisch
- Comfortstoelen voor met ventilatie
- Metallic Lak
- Automatische sluiting kofferdeksel
- autoplusgarantie kost 350 euro
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bose Soundsystem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- DVD-wisselaar
- Elekt.rolgordijn voor de achterruit
- entertainment system achter
- Keyless-go
- kilometerhistorie correct
- lendesteun(en) verstelbaar
- Memory-pakket1
- Memorypakket: voorstoelen,stuur,spiegels
- Parkeer pakket
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spiegels : linksbuiten en binnen automatisch dimmend
- Sport-pakket AMG
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel