Mercedes-Benz S-Klasse
400d 4MATIC Lang AMG Line vol vol
Direct kopen, basisprijs: € 79.941,-
Direct kopen, basisprijs
€ 79.941,-
LEASEPRIJS: € 1.317,56 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 15.988,20 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz S-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 400d 4MATIC Lang AMG Line vol vol |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 maart 2023 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 129.881 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.317,56 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 79.941,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | T-532-BP |
| Motorinhoud: | 2.925 cc |
| Vermogen: | 243 kw / 331 pk |
| Laadvermogen: | 835 kg |
| Gewicht: | 1.980 kg |
| Wielbasis: | 322 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 195 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.815 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG-styling
- Elektrisch glazen panorama-dak
- File assistent
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Side-skirts
- Warmtewerend glas
- Zonnescherm zijruiten
- Zonnescherm zijruiten
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control adaptief met stop&go
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Regensensor
- Sportstuur
- Veiligheid
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- dodehoekdetectie met correctie
- uitwijk assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische klimaatregeling THERMOTRONIC
- Binnenbekleding leder zwart
- Bots herkenning systeem
- electronic climate control
- GUARD 360° Voertuigbescherming Plus
- Matrix led koplampen
- Navigatie met harde schijf
- Panoramaschuifdak in glas
- Rijstrooksensor met correctie
- Verwarmde stoelen vooraan
- Adaptieve grootlichtassistent plus
- Autonome parkeerfunctie
- Bluetooth
- Burmester 3D Surround Sound systeem
- Connected services
- Dab
- Digitale radio (DAB) voor de standaards DAB, DMB en DAB+
- Draadloos oplaadsysteem voor smartphone vooraan
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter
- Kruisend verkeer detectie
- Luchtvering
- Luchtvering AIRMATIC
- Magic vision control
- multimedia scherm groot
- multimedia scherm standaard
- Parkeerpakket inclusief 360°-camera
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- sfeerverlichting
- Sfeerverlichting in 64 kleuren
- sluitbekrachtiging
- Sluitbekrachtiging
- Snelheids limiet assistent
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- stuur multifunctioneel
- stuur nappaleder
- stuurwiel in tweekleurig nappaleder
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Warmtewerend, donkergetint glas voor de achterruit en de zijruiten achteraan
- WiFi
- Zijwind assistent
- Zijwindassistent
- Zonbeschermingspakket
- zwarte (glans) exterieur delen