Mercedes-Benz GLE
Panoramaschuifdak trekhaak Camera full options prijs ex BTW 350 d 4MATIC
Direct kopen, basisprijs: € 29.979,48
Direct kopen, basisprijs
€ 29.979,48
LEASEPRIJS: € 440,88 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.350,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLE |
|---|---|
| Uitvoering: | Panoramaschuifdak trekhaak Camera full options prijs ex BTW 350 d 4MATIC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 15 november 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 214.833 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 440,88 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.979,48 |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VHV-17-V |
| Motorinhoud: | 2.987 cc |
| Vermogen: | 190 kw / 259 pk |
| Laadvermogen: | 681 kg |
| Gewicht: | 2.269 kg |
| Wielbasis: | 292 cm |
| Breedte: | 197 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas achter
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED koplampen adaptief
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Audio-navigatie full map + hard disk
- DVD speler
- Navigatiesysteem full map + DVD
- Spraakbediening
- WiFi
- Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Ambient lighting
- Dasboardkasje met koeling
- Laadruimafdeking met net
- Prive glass achter
- Zonnekleppen met Spiegel (verlicht)
- Veiligheid
- Binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Diefstal alarm met interieurbeveiliging
- Driver assistance system: active lane-keeping assistant
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Overige
- Dodehoek detectie
- LED mistlampen
- Rijstrooksensor met correctie