Mercedes-Benz GLE
450 4 Matic AMG STYLING-PANORAMA-LUCHTVERING-MEMORY-COMPLEET
Direct kopen, basisprijs: € 59.850,-
Direct kopen, basisprijs
€ 59.850,-
LEASEPRIJS: € 986,43 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 11.970,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLE |
|---|---|
| Uitvoering: | 450 4 Matic AMG STYLING-PANORAMA-LUCHTVERING-MEMORY-COMPLEET |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 20 maart 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 129.875 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 986,43 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 59.850,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-665-NR |
| Motorinhoud: | 2.999 cc |
| Vermogen: | 271 kw / 369 pk |
| Laadvermogen: | 880 kg |
| Gewicht: | 2.120 kg |
| Wielbasis: | 300 cm |
| Hoogte: | 183 cm |
| Breedte: | 202 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG-styling
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 20"
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Open dak
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Aluminium interieur afwerking
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Sportstuur
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Verkeersbord detectie
- Overige
- 23P Rijassistentiepakket plus; bestaande uit o.a. Distronic Plus met stuurassistent en Stp&Go Pilot, PRE Safe rem, BAS plus met kruispuntassistent, actieve dodehoekassistent, actieve spoorassistent, enz.
- 72B USB pakket
- 215 Adaptive-Demping-Systeem (ADS+)
- 275 Volledig elektrisch verstelbare voorstoelen met memory pakket
- 355 Uitgebreide functies MBUX
- 365 Mercedes-Benz navigatie
- 413 Panoramaschuifdak
- 421 Negentraps automatische transmissie 9G tronic
- 475 Bandenspanningscontrolesysteem (RDK)
- 489 Airmatic: actieve luchtvering en automatisch zakkend bij hogere snelheid
- 513 Verkeersbordenassistent
- 581 Automatische comfort airconditioning Thermotronic
- 587 Logoprojectie boven spiegel
- 628 Adaptieve grootlichtassistent plus regelt de lichtbundel van het grootlicht traploos, al naargelang de verkeerssituatie
- 642 LED Intelligent Light System
- 723 Afdekking van de bagageruimte
- 840 Privacyglass achterste ramen en achterruit
- 868 Widescreen cockpit (volledig digitaal dashbord)
- 873 Stoelverwarming voorstoelen
- 876 Interieurverlichtingspakket
- 890 Achterklep electrisch te openen en te sluiten
- 897 Draadloos oplaadsysteem voor mobiele apparaten
- AMG Line Exterieur
- H46 Sierdelen interieur aluminium shine
- P28 Expression-pakket interieur
- P31 AMG Line exterieur; bestaat uit o.a. AMG voorskirt met sportief markante luchtinlaten met rooster en chromen sierdeel, AMG dorpelverbreders en AMG sideskirts in diffusorlook met sierdeel in carrosseriekleur
- P47 Parkeerpakket met 360°-camera
- P49 Spiegelpakket inclusief binnen en linkerbuitenspiegel automatisch dimmend, buitenspiegel links en rechts elektrisch inklapbaar
- P54 Diefstal /inbraakalarm, klasse 3
- RZV Lichtmetalen velgen 20 inch AMG dubbelspaaks