Mercedes-Benz GLE
350 e 4MATIC AMG Sport [SCHUIFKANTELDAK, BURMESTER, SFEERVERLICHTING, MEMORY, STOELVERWAMING, CAMERA, CARPLAY, NIEUWSTAAT]
Direct kopen, basisprijs: € 53.740,-
Direct kopen, basisprijs
€ 53.740,-
LEASEPRIJS: € 732,65 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.890,49 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLE |
|---|---|
| Uitvoering: | 350 e 4MATIC AMG Sport [SCHUIFKANTELDAK, BURMESTER, SFEERVERLICHTING, MEMORY, STOELVERWAMING, CAMERA, CARPLAY, NIEUWSTAAT] |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 10 maart 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 144.789 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 732,65 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 53.740,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-446-GK |
| Motorinhoud: | 1.991 cc |
| Vermogen: | 155 kw / 211 pk |
| Laadvermogen: | 705 kg |
| Gewicht: | 2.505 kg |
| Wielbasis: | 300 cm |
| Hoogte: | 183 cm |
| Breedte: | 202 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.210 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- AMG-styling
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Open dak
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Schuif-/kanteldak
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Apple carplay
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank verwarmd
- Cruise control
- Kunstlederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 19" kruisspaaks lichtmetalen velgen
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bots herkenning systeem
- Cavansietblauw
- electronic climate control
- Panoramaschuifdak
- Rijstrooksensor met correctie
- Stoelverwarming achter
- Afdaal assistent
- Aluminium geborsteld dwarsgeslepen licht
- AMG Line Exterieur
- AMG Line exterieur / AMG Line interieur
- Bluetooth
- Burmester surround sound system
- Connected services
- Dab
- Digitale radio (DAB)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- extra getint glas achter
- KEYLESS GO-comfortpakket
- KEYLESS GO-startfunctie
- lendesteun(en) verstelbaar
- Night-pakket
- Nightpakket
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeerpakket inclusief 360°-camera
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- WiFi