Mercedes-Benz GLE
350 de 4MATIC Pano Leer 360° Memory seats voor & achter Distronic+ Niveauregeling Navi Climate Elektr. achterklep Elektr. trekhaak PTS LM velgen
Direct kopen, basisprijs: € 64.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 64.500,-
LEASEPRIJS: € 1.063,07 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 12.900,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLE |
|---|---|
| Uitvoering: | 350 de 4MATIC Pano Leer 360° Memory seats voor & achter Distronic+ Niveauregeling Navi Climate Elektr. achterklep Elektr. trekhaak PTS LM velgen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 12 november 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 93.505 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.063,07 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 64.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 143 kw / 195 pk |
| Laadvermogen: | 705 kg |
| Gewicht: | 2.555 kg |
| Wielbasis: | 300 cm |
| Hoogte: | 183 cm |
| Breedte: | 202 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.260 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- AMG-styling
- AMG Line exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in de kleur hoogglans zwart
- Buitenspiegels met afslagverlichting
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Chroom pakket exterieur
- Dakrails
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas achter
- Grille Diamant-optiek
- Grootlichtassistent
- Hoogglans zwart bumper spoiler voor
- Hoogglans zwarte sierlijsten rondom de zij ramen
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Multibeam LED
- Open dak
- Parkeer assistent
- Privacybeglazing zij- en achterruit
- Sfeerverlichting exterieur (logoprojectie)
- Treeplanken
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- 360° Camera
- Audio installatie premium
- AUX interface
- Burmester® surround sound system
- MBUX Augmented Reality navigatie
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- USB interface
- Widescreen cockpit met variabele weergave
- Interieur
- Achterbank elektrisch verstelbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Air Balance-systeem
- Aluminium interieur afwerking
- AMG Line interieur
- Audio en telefoonbediening op het stuurwiel
- Bagagedek
- Bekleding: Leder & Alcantara
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Electronic climate control voor
- Elektrisch bedienbare binnenhemel
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare achterstoelen met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugen
- Instaplijsten met opschrift "Mercedes-Benz" verlicht
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen multifunctioneel sportstuurwiel met schakelbediening en een AMG logo
- Regensensor
- Sfeerverlichting interieur
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoelverwarming achter
- Stoelverwarming voor
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Zwarte hemelbekleding
- Veiligheid
- ABS
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bijrijders airbag is uit te schakelen
- Distronic Plus (Adaptieve cruise control)
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Overige
- 4WD
- 12V-aansluiting
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Adaptieve Ruitenwisserinstallatie (Magic Vision Control) verwarmd
- Afdaal assistent
- Akoestische omgevingsbescherming
- Alarmsysteem
- AMG line
- Apple Carplay/Android Auto
- Bots herkenning systeem
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare trekhaak
- Laadkabel voor openbare laadpalen
- LED mistlampen
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Magic Vision Control verwarmde ruitenwissers
- Matrix led koplampen
- Memory-pakket
- Multifunctie-camera Mono
- Night-pakket
- Oplaadmogelijkheid
- Optie: afneembaar trekhaak
- Parkeerassistent
- Rijstrooksensor met correctie
- Trailer Assist
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi