Mercedes-Benz GLE
250 d 4MATIC AMG Sport Edition pano-dak lederen bekleding luchtvering led-verlichting 21"-inch lmv soft-close electrische-achterklep private-glas PDC v+a wegklapbare trekhaak cruise-controle zwarte dakhemel Navigatie dakrails-allu
Direct kopen, basisprijs: € 27.966,-
Direct kopen, basisprijs
€ 27.966,-
LEASEPRIJS: € 460,93 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.593,20 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLE |
|---|---|
| Uitvoering: | 250 d 4MATIC AMG Sport Edition pano-dak lederen bekleding luchtvering led-verlichting 21"-inch lmv soft-close electrische-achterklep private-glas PDC v+a wegklapbare trekhaak cruise-controle zwarte dakhemel Navigatie dakrails-allu |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 22 juni 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 212.571 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 460,93 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.966,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | PG-923-D |
| Motorinhoud: | 2.143 cc |
| Vermogen: | 150 kw / 205 pk |
| Laadvermogen: | 880 kg |
| Gewicht: | 2.070 kg |
| Wielbasis: | 292 cm |
| Breedte: | 197 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG-styling
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 21"
- Panoramaschuifdak elektrisch van glas met comfortsluiting, inklembeveiliging en PRE-SAFE-sluitfunctie
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakrails
- EASY PACK-achterklep met elektrische bediening voor openen en sluiten
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- Trekhaak met ESP-aanhangwagenstabilisatie en volledig elektrisch wegklapbare kogelkop
- Warmtewerend, donkergetint glas rondom vanaf de B-stijlen
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Smartphone-integratie incl. AndroidAuto & Apple CarPlayTM en Apple lightningkabel en micro-usbkabel
- audioinstallatie met CD-speler
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- Digitale Radio (DAB) voor de standaards DAB, DMB en DAB+
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- cruise control
- electronic climate controle
- Stoelverwarming voor
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- lederen stuurwiel
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- Adaptieve grootlichtassistent plus
- afdaal assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Lederlook ARTICO
- navigatiesysteem full map + DVD
- adaptief demping systeem
- AMG Line interieur
- Bandenreparatieset
- binnen/buitensp. aut. dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- COMAND Online
- DVD speler
- Instructieboekjes aanwezig
- luchtvering en automatische niveauregeling
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- parkeer assistent
- Parkeerpakket met 360°-camera
- parkeersensor voor en achter
- rondomzicht camera
- Rookvrij
- Spiegelpakket
- sportstoelen
- start/stop systeem
- verkeersbord detectie
- WiFi voorbereiding