Mercedes-Benz GLC
Coupé AMG 43 4MATIC Pano Lane 360C Keyless Burmester
Direct kopen, basisprijs: € 37.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 37.950,-
LEASEPRIJS: € 625,48 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLC |
|---|---|
| Uitvoering: | Coupé AMG 43 4MATIC Pano Lane 360C Keyless Burmester |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 8 augustus 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 125.089 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | anders |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 625,48 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 37.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 2.996 cc |
| Vermogen: | 270 kw / 368 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.775 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG-styling
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrisch schuif-/kanteldak
- extra getint glas
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- lichtmetalen velgen 21"
- regensensor
- treeplanken
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- audioinstallatie met CD-speler
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- electronic climate controle
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- keyless start
- lederen bekleding
- lederen interieurdelen
- lederen stuurwiel
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstoelen
- sportstuur
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- adaptief demping systeem
- binnenspiegel automatisch dimmend
- bots herkenning en activatie
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoek detectie
- dodehoek detectie
- DVD speler
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Keyless-Go pakket
- keyless entry
- kruisend verkeer detectie
- luchtvering
- Navigatie-pakket
- navigatiesysteem full map + hard disk
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- parkeer assistent
- Parkeer pakket
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- Rijassistentiepakket
- rijstrooksensor met correctie
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- Rookvrij
- Spiegel-pakket
- Spoor-pakket
- sportonderstel
- spraakbediening
- start/stop systeem
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- WiFi voorbereiding