Mercedes-Benz GLC
AMG 43 4MATIC Pano/Navi/Burmester
Direct kopen, basisprijs: € 66.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 66.950,-
LEASEPRIJS: € 1.103,45 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 13.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLC |
|---|---|
| Uitvoering: | AMG 43 4MATIC Pano/Navi/Burmester |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 11 februari 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 61.455 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.103,45 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 66.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GRD-77-S |
| Motorinhoud: | 2.996 cc |
| Vermogen: | 287 kw / 391 pk |
| Laadvermogen: | 685 kg |
| Gewicht: | 1.775 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.460 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.460 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG Line exterieur
- Panoramaschuifdak
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- Dakreling aluminium
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- High-performance led-koplampen en led-achterlichten
- keyless entry
- koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- matrix LED koplampen
- regensensor
- Ruitensproeierinstallatie verwarmd
- Treeplanken in aluminiumlook met rubbernoppen
- Trekhaak
- Warmte- en geluidswerend akoestiekglas
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Burmester surround sound system
- Communicatiemodule voor het gebruik van Mercedes me connect-services
- connected services
- Digitale radio
- Draadloos oplaadsysteem voor mobiele eindapparaten
- MBUX uitgebreide functies
- spraakbediening
- Volledig digitaal combi-instrument
- Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning THERMATIC
- Bekleding in leder zijdebeige/zwart
- Stoelverwarming voor
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- KEYLESS GO-startfunctie
- Multifunctioneel sportstuurwiel in nappa leder, onderaan afgevlakt en chromen afwerking
- Multifunctioneel stuurwiel in leder en chromen afwerking
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Scheidingsnet tussen bagageruimte en passagierscompartiment
- Sierdelen aluminium geslepen
- sportstoelen
- stuurwiel multifunctioneel
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Veiligheid
- achteruitrij assistent
- Actieve remassistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandendruk-controlesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- kruisend verkeer detectie
- parkeer assistent
- Parkeerpakket inclusief 360°-camera
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- PRE-SAFE systeem
- rijstrooksensor met correctie
- Sidebags achter
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- AIR BODY CONTROL
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- RDW-leges
- Rijassistentiepakket plus
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar