Mercedes-Benz GLC
300e 4MATIC Business Solution Luxury
Direct kopen, basisprijs: € 35.985,-
Direct kopen, basisprijs
€ 35.985,-
LEASEPRIJS: € 492,83 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.980,36 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLC |
|---|---|
| Uitvoering: | 300e 4MATIC Business Solution Luxury |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 26 juli 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 161.358 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 492,83 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 35.985,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-941-BP |
| Motorinhoud: | 1.991 cc |
| Vermogen: | 155 kw / 211 pk |
| Laadvermogen: | 685 kg |
| Gewicht: | 1.930 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Hoogte: | 166 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.615 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Interieur
- Armsteun voor
- Cruise control
- Kunstlederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19"
- Metaalkleur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakrails
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 19 inch multi-dubbelspaaks lichtmetalen velgen
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Antidiefstalpakket URBAN GUARD PLUS
- Bekleding in leder zijdebeige/zwart
- Connectiviteitspakket Navigatie
- lederen bekleding bicolor
- Metallic
- Stoelverwarming voor
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Digitale radio
- extra getint glas achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- Oplaadmogelijkheid
- Sierdelen in lindehout linestructure bruin glanzend
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Trekhaak
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Volledig digitaal combi-instrument
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi