Mercedes-Benz GLC
300e 4MATIC Business Solution AMG pano-dak led-verlichting 20"-inch lmv lederen bekleding trekhaak-wegklapbaar stoelen en stuur electrisch verstelbaar met memory PDC v+a 360-camera private glas
Direct kopen, basisprijs: € 36.866,-
Direct kopen, basisprijs
€ 36.866,-
LEASEPRIJS: € 607,61 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.373,20 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLC |
|---|---|
| Uitvoering: | 300e 4MATIC Business Solution AMG pano-dak led-verlichting 20"-inch lmv lederen bekleding trekhaak-wegklapbaar stoelen en stuur electrisch verstelbaar met memory PDC v+a 360-camera private glas |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 2 november 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 86.381 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 607,61 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 36.866,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | Z-807-HR |
| Motorinhoud: | 1.991 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 685 kg |
| Gewicht: | 1.930 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.615 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG Line exterieur
- Grafietgrijs
- High-performance led-koplampen en led-achterlichten
- Panoramaschuifdak
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakreling aluminium
- EASY PACK-achterklep
- Led-koplampen high-performance met geïntegreerde dagrijverlichting en mistlampfunctie
- Ruitenwissers met regensensor
- Spiegel-pakket: linksbuiten en binnen automatisch dimmend, buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Trekhaak
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- Communicatiemodule voor het gebruik van Mercedes me connect-services
- Digitale radio
- Digitale radio (DAB+ )
- MBUX uitgebreide functies
- Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning THERMATIC
- Bekleding in lederlook ARTICO zwart
- Cruisecontrol met limiter
- Stoelverwarming voor
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- armsteun achter
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrisch verstelbare stoelen vooraan met geheugenfunctie
- Elektrisch verstelbare voorzetels met memory
- KEYLESS GO-startfunctie
- Multifunctioneel sportstuurwiel in nappa leder, onderaan afgevlakt en chromen afwerking
- Multifunctioneel stuurwiel in leder en chromen afwerking
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sierdelen aluminium geslepen
- sportstoelen
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- Veiligheid
- Actieve remassistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandendruk-controlesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- Parkeerassistent PARKTRONIC
- passagiersairbag
- PRE-SAFE-systeem
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 20" AMG lichtmetalen velgen multispaaks,zwart hoogglanzend en glansgedraaid
- Bandenreparatieset
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Sportonderstel