Mercedes-Benz GLB
180 AMG // Nightpakket // Sfeerverlichting // 19" AMG Velgen // Camera // Elek. Achterklep
Direct kopen, basisprijs: € 35.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 35.950,-
LEASEPRIJS: € 592,51 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLB |
|---|---|
| Uitvoering: | 180 AMG // Nightpakket // Sfeerverlichting // 19" AMG Velgen // Camera // Elek. Achterklep |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 7 januari 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 72.721 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 592,51 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 35.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-306-LG |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 630 kg |
| Gewicht: | 1.450 kg |
| Wielbasis: | 283 cm |
| Hoogte: | 170 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.080 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achteruitrijcamera
- AMG-styling
- AMG Line
- AMG styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Verkeersbord detectie
- Overige
- 4-voudig verstelbare lendensteun voor
- 12V-aansluiting
- 19” vijf-dubbelspaaks AMG velgen
- Actieve remassistent
- Actieve spoorassistent
- Advantage pakket
- AMG Line
- Amg line
- Armsteun achter, neerklapbaar/uitneembaar
- Automatische klimaatregeling THERMOTRONIC
- Automatische uitschakeling van de voorpassagiersairbag
- Automatische versnellingsbak 7G-DCT
- Bagageruimtepakket
- Bandendrukcontrole
- Benzinepartikelfilter
- Brillenvak voor bestuurder
- Business Solution AMG
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Central media display
- Cilinderuitschakeling
- Combi-instrument met digitaal display
- Comfortonderstel
- Communicatiemodule (LTE/4G) voor mercedes me connect
- Connected services
- Dab
- Dakhemel stof zwart
- Dakrailing
- Digitale radio DAB+
- Digital Extra: Extended MBUX functions
- Digital Extra: Hard-disc navigation
- Digital Extra: MBUX Augmented Reality Navigation
- Digital Extra: Pre-installation for Live Traffic Information
- Dubbele bekerhouder
- Dynamic select
- EASY PACK achterklep
- electronic climate control
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- extra getint glas achter
- GPS-antenne
- Handleiding nederlands
- High-performance led-koplampen
- ii-Size kinderzitsbevestiging
- Indicator voor veiligheidsgordels achteraan
- Knieairbag bestuurderszijde
- lendesteun(en) verstelbaar
- Licht- en zicht pakket
- Linker buitenspiegel automatisch dimmend
- Linksgestuurd
- MBUX multimediasysteem
- Mercedes-benz noodoproepsysteem
- Multifunctioneel sportstuurwiel in nappaleder
- Multilink as
- Neerklapbare achterbank
- Nightpakket
- Opbergnetten aan achterzijde voorstoelen
- Opbergvak in centrale console
- Parkeerassistent PARKTRONIC
- Parkeerpakket met achteruitrijcamera
- Removal amg exterieur
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitenwisser met regensensor
- Sfeerverlichting
- Sierelementen in carbon look
- Snelheidslimietassistent
- Snelheidsregelaar TEMPOMAT met variabele snelheidsbegrenzer SPEEDTRONIC
- Spiegelpakket
- Sportstoelen voor
- Standaardpakket
- Stoelverwarming voor
- Stoff / kunstleder / mikrofaser
- STRC - Service interval 25,000 KM
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Stuurschakelpaddles gegalvaniseerd
- Taal combi-instrument Nederlands
- Technische communicatiemodule voor ECE
- Touchpad
- Variabele stuuroverbrenging
- Verschuifbare achterzetels
- Vloermatten met AMG logo
- Voetgangerbescherming
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorbereiding voor car sharing
- Voorbereiding voor Vehicle Monitoring
- Voorbereiding voor Vehicle Setup
- Vooruitrusting digitale radio
- Warmtewerend, donkergetint glas voor de achterruit en de zijruiten achteraan
- WiFi
- Wijzigingsjaar 09/2
- Zitcomfortpakket
- Zomerbanden
- Zonnekleppen uittrekbaar