Mercedes-Benz GLA
AMG 45 4MATIC PANORAMADAK
Direct kopen, basisprijs: € 22.485,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.485,-
LEASEPRIJS: € 370,59 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.497,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLA |
|---|---|
| Uitvoering: | AMG 45 4MATIC PANORAMADAK |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 8 april 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 192.383 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 370,59 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.485,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | T-649-BR |
| Motorinhoud: | 1.991 cc |
| Vermogen: | 280 kw / 381 pk |
| Laadvermogen: | 620 kg |
| Gewicht: | 1.485 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 154 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.105 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Grootlichtassistent
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Sperdifferentieel
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lederen interieurdelen
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Airconditioning: automatisch airco THERMOTRONIC
- High-performance LED-koplampen
- kunstlederen/stof bekleding
- Adaptieve grootlichtassistent
- Bluetooth
- Connected services
- Driespaaks multifunctioneel sportstuur in leder
- Onderstel 15 mm verlaagd
- Parkeer pakket
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging