Mercedes-Benz GLA
250e // Panoramadak // Memory // MultiBeam LED // Carplay // Keyless // Augmented Reality Sfeerverlichting
Direct kopen, basisprijs: € 33.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 33.750,-
LEASEPRIJS: € 459,72 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.578,51 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLA |
|---|---|
| Uitvoering: | 250e // Panoramadak // Memory // MultiBeam LED // Carplay // Keyless // Augmented Reality Sfeerverlichting |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 8 december 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 86.232 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 459,72 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 33.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 118 kw / 161 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.675 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Hoogte: | 162 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 1.800 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Carbonafwerking interieur
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Grootlicht-assistent
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 4-voudig verstelbare lendensteun voor
- 45,7 cm (18 inch) vijf-dubbelspaaks lichtmetalen velgen, zwart en glansgedraaid
- Actieve remassistent
- Actieve spoorassistent
- Adaptieve grootlichtassistent plus
- Akoestische voetgangersbescherming
- Android Auto
- Anti-verblindingsspiegels binnen en buiten links
- Apple CarPlay
- Armsteun achter, neerklapbaar met bekerhouder
- Automatische klimaatregeling THERMOTRONIC
- Automatische uitschakeling van de voorpassagiersairbag
- Automatische versnellingsbak 8G-DCT
- Bagageruimtepakket
- Bandendrukcontrole
- Benzinepartikelfilter
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- Brandblusser gemonteerd
- Business Solution Luxury
- Business Solution Plus
- Central media display
- Combi-instrument met digitaal display
- Comfortonderstel
- Comfortstoelen voor
- Communicatiemodule (LTE/4G) voor mercedes me connect
- Connected services
- Contactdoos: extra 12V-aansluiting bagageruimte
- Dab
- Dakhemel stof zwart
- Dakreling gepolijst aluminium
- Digitale radio DAB+
- Digital Extra: Extended MBUX functions
- Digital Extra: Pre-installation for Remote and Navigation Services
- Digital Extra: Smartphone Integration
- Digital extra : vooruitrusting Live Traffic Information
- Dubbele bekerhouder
- Dynamic select
- EASY PACK achterklep
- electronic climate control
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Elektrisch verstelbare voorzetel links met Memory
- GPS-antenne
- HANDS-FREE toegang
- ii-Size kinderzitsbevestiging
- Indicator voor veiligheidsgordels achteraan
- Keyless-Go comfortpakket
- KEYLESS-GO met verzonken deurgrepen
- Knieairbag bestuurderszijde
- Kofferdrempel in chroom
- Laadaansluiting
- Laadkabel voor stopcontact, 5 meter, glad
- Laadkabel voor wallbox en openbaar laadstation, 4 m glad, max. 32A per fase, type 2
- Lederlook ARTICO
- Licht- en zicht pakket
- Linksgestuurd
- Luxury Line
- MBUX Augmented Reality navigatie
- MBUX multimediasysteem
- Mercedes-benz noodoproepsysteem
- Multibeam led
- Multifunctioneel stuur in leder
- Navigatiesysteem met harde schijf
- Opbergnetten aan achterzijde voorstoelen
- Opbergvak in centrale console
- Oplaadmogelijkheid
- Panoramaschuifdak in glas
- Parkeerassistent PARKTRONIC
- Parkeerpakket met achteruitrijcamera
- Premium Plus pakket
- Progressive Line
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitenwisser met regensensor
- Sfeerverlichting
- Sierdelen in Spiraallook
- Snelheidslimietassistent
- Snelheidsregelaar TEMPOMAT met variabele snelheidsbegrenzer SPEEDTRONIC
- Sound system
- Spiegelpakket
- sportstuur leder
- Standaardpakket
- Stoelverwarming voor
- STRC - Service interval 25,000 KM
- stuur multifunctioneel
- Stuurschakelpaddles
- Taal combi-instrument Nederlands
- Torsie-as
- Touchpad
- Velgmaat 18 inch rondom variant 1
- Verlichte instaplijsten met opschrift "Mercedes-Benz"
- Verschuifbare achterzetels
- Vloermatten velours
- Voetgangerbescherming
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorbereiding voor car sharing
- Voorbereiding voor Vehicle Monitoring
- Voorbereiding voor Vehicle Setup
- Voorpassagiersstoel elektrisch verstelbaar met memoryfunctie
- Vooruitrusting digitale radio
- Warmtewerend, donkergetint glas voor de achterruit en de zijruiten achteraan
- Wisselstroomlader (AC-laden)
- Zitcomfortpakket
- Zomerbanden
- Zonnekleppen met verlichte spiegels