Mercedes-Benz GLA
200 Prestige AMG, Automaat, Bluetooth, Cruise, Navi, PDC, Stoelverwarming
Direct kopen, basisprijs: € 17.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.995,-
LEASEPRIJS: € 296,59 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.599,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLA |
|---|---|
| Uitvoering: | 200 Prestige AMG, Automaat, Bluetooth, Cruise, Navi, PDC, Stoelverwarming |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 17 maart 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 126.796 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 296,59 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-915-LT |
| Motorinhoud: | 1.595 cc |
| Vermogen: | 115 kw / 157 pk |
| Laadvermogen: | 585 kg |
| Gewicht: | 1.335 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 154 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.920 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 715 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom Pakket
- Dakrailing
- Dimlichten automatisch
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Sport uitlaat
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Audio installatie
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio-cd/mp3 speler
- Radiovoorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Cruisecontrol
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Carbonafwerking interieur
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Houtafwerking interieur
- Lederen sportstoelen
- Lederen stuurwiel
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dagrijverlichting
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Black Edition
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- electronic climate control
- lendesteun(en) verstelbaar
- Sport Pakket
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel