Mercedes-Benz GLA
200 Luxery Line * Panoramadak * Sfeerverlichting * Multibeam Led * Leder / Stof *
Direct kopen, basisprijs: € 47.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 47.950,-
LEASEPRIJS: € 790,29 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 9.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLA |
|---|---|
| Uitvoering: | 200 Luxery Line * Panoramadak * Sfeerverlichting * Multibeam Led * Leder / Stof * |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 3 februari 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 10.254 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 790,29 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 47.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KHD-97-B |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 121 kw / 165 pk |
| Laadvermogen: | 600 kg |
| Gewicht: | 1.470 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Hoogte: | 162 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.070 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Bumpers En Spiegels In Carroserie Kleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- File assistent
- File assistent
- File assistent
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak wegklapbaar
- Infotainment
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- N.A.P.Pas aanwezig
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbonafwerking interieur
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Half / Leder Interieur
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Widescreen Dashboard
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elec Bedienbare Achterklep
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Privat Glas
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bots herkenning systeem
- Bots herkenning systeem
- Bots herkenning systeem
- comfort sportstoel(en)
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- extra getint glas achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- Matrix led koplampen
- multimedia scherm middel
- Rijassistentiepakket Plus
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- Techniek-pakket
- uitstap waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi