Mercedes-Benz GLA
200 // Camera // Navi // Bi-Xenon // 18" Velgen // Dakrails // Parkeersensoren // Privacy Glass // Stoelverwarming
Direct kopen, basisprijs: € 13.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.450,-
LEASEPRIJS: € 221,68 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.690,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLA |
|---|---|
| Uitvoering: | 200 // Camera // Navi // Bi-Xenon // 18" Velgen // Dakrails // Parkeersensoren // Privacy Glass // Stoelverwarming |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 7 augustus 2014 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 177.731 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 221,68 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | NJ-297-R |
| Motorinhoud: | 1.595 cc |
| Vermogen: | 115 kw / 157 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 154 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.920 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- stuur leder
- 12v-aansluiting in de bagageruimte
- Actieve motorkap
- Adaptief remlicht
- Audio 20 CD
- Automatische klimaatregeling THERMATIC
- Automatische uitschakeling voorpassagiersairbag
- Bagageruimtepakket
- Bandendrukcontrole
- Becker® MAP PILOT voorbereiding
- Bestuurderscamera
- Bi-xenonkoplampen
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Combi-instrument met aanduiding gordelstatus achter
- Comfortonderstel
- Dakhemel stof kristalgrijs
- Dakreling in aluminium hoogglans zwart
- ECO start/stop functie
- Gordijnairbags
- Handgeschakelde zesversnellingsbak
- Instaplijsten met opschrift 'Mercedes-Benz', verlicht
- Kneebag
- Koplampreinigingsinstallatie
- Licht- en zicht pakket
- Line Style
- Ruitensproeierreservoir en -slangen verwarmd
- Ruitenwisser met regensensor
- Sierdelen in carbon fibre look
- Stoelverwarming voor
- Stof/kunstleder/microvezel DINAMICA
- STRC - Airco compressor met electromagnetische
- STRC - Service interval 25,000 KM
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Style-pakket
- Vervallen typeaanduiding op het kofferdeksel
- Voorpassagierszetel met neerklapbare rugleuning
- Zitcomfortpakket
- Zomerbanden
- Zonneklep met verlichte make-up spiegel
- Exterieur
- Actieve parkeerassistent incl. Parktronic
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Carbonafwerking interieur
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Lederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Lederen versnellingspook
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Multifunctioneel stuurwiel
- Multifunctioneel stuurwiel in leder
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Collision prevention assist
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning