Mercedes-Benz GLA
180 AMG STYLING-PANODAK-MEMORY-NIGHT-MULTIBEAM-WIDESCREEN-COMPLEET
Direct kopen, basisprijs: € 37.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 37.950,-
LEASEPRIJS: € 625,48 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLA |
|---|---|
| Uitvoering: | 180 AMG STYLING-PANODAK-MEMORY-NIGHT-MULTIBEAM-WIDESCREEN-COMPLEET |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 6 januari 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 58.251 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 625,48 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 37.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-848-RP |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 630 kg |
| Gewicht: | 1.380 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Hoogte: | 162 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.010 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 740 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG-styling
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlichtassistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Open dak
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Apple carplay
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless-go
- Keyless start
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnen/buitensp. aut. dimmend
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 8U8 i-Size-Marking (ISOFIX-opvolger)
- 51U Interieurhemel zwart
- 213 Parameter stuurbekrachtiging
- 243 Actieve spoorassistent
- 258 COLLISION PREVENTION ASSIST inclusief ADAPTIVE BRAKE
- 275 Volledig elektrisch verstelbare voorstoelen met memory pakket
- 310 Cupholder voor (dubbel)
- 355 Uitgebreide functies MBUX
- 365 Mercedes-Benz navigatie
- 413 Panoramaschuifdak
- 429 DTC zeventraps automaat
- 431 Stuurschakeltoetsen/stuurschakelpaddles
- 440 Tempomaat (cruisecontrol) inclusief Speedtronic
- 446 Touchpad
- 458 Volledig digitaal instrumentendisplay
- 475 Bandenspanningscontrolesysteem (RDK)
- 504 Snelheidslimietassistent
- 537 Digitale radio
- 581 Automatische comfort airconditioning Thermotronic
- 628 Adaptieve grootlichtassistent plus regelt de lichtbundel van het grootlicht traploos, al naargelang de verkeerssituatie
- 642 Multibeam LED verlichting
- 840 Privacyglass achterste ramen en achterruit
- 853 Sound system
- 873 Stoelverwarming voorstoelen
- 877 Ambient sfeerverlichting
- 890 Achterklep electrisch te openen en te sluiten
- 950 Sportpakket AMG; AMG styling bestaande uit voorbumper, achterbumper, dorpelbekleding, zwarte hemelbekleding, enz.
- Business Solution Plus pakket
- H62 Intereieurdelen carbonlook
- P17 Keyless Go pakket; Keyless Go, kofferdeksel op afstand te openen/sluiten, handsfree access, verlichten kofferdekselgreep
- P44 Parkeerpakket, bestaande uit; achteruitrijcamera en parktronic inclusief parkeergeleiding
- P49 Spiegelpakket inclusief binnen en linkerbuitenspiegel automatisch dimmend, buitenspiegel links en rechts elektrisch inklapbaar
- P54 Diefstal /inbraakalarm, klasse 3
- P55 Nightpakket, bestaande uit: Grille in zwart glanzend met chroominleg, buitenspiegels zwart gelakt.
- RTF AMG lichtmetalen velgen 19 inch vijf dubbelspaaks
- U59 Stoelcomfort pakket, bestuurderstoel en passagiersstoel in hoogte verstelbaar, instelbare zitkussenhoek beide voorstoelen, instelbare lendesteun beide voorstoelen
- U60 Actieve motorkap reversibel
- U62 Licht en zichtpakket; automatisch dimmende binnenspiegel, leeslampjes achterin en bestuurder, verlichting beenruimte, regensensor, lichtsensor, vertraagde uitschakeling dimverlichting