Mercedes-Benz eVito
112 66 kWh SoH 98,9 % L2 Lang PRO - LED - Navi - Snelladen
Direct kopen, basisprijs: € 38.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 38.900,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 641,14 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.780,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz eVito |
|---|---|
| Uitvoering: | 112 66 kWh SoH 98,9 % L2 Lang PRO - LED - Navi - Snelladen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 6 mei 2026 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 192 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | goud |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 641,14 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 38.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 1.015 kg |
| Gewicht: | 2.185 kg |
| Wielbasis: | 320 cm |
| Hoogte: | 198 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Zijschuifdeur rechts
- Achterdeuren
- Achterklep
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakdraagsysteem
- Dakrailing
- Dimlichten automatisch
- Kleur wit
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Achteruitrij Camera
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple Car Play
- Apple carplay
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio
- Radio cd speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor
- Extra verwarming interieur
- passagiersstoel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stoel verwarming
- Stoffen bekleding
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeer sensoren achter
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Cruisecontrol
- Halfautomatische airconditioning TEMPMATIK
- 2e sleutel
- 11 kW lader
- AC-lader 11 kW
- achterdeuren zonder ruit
- Achterklep
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- Actieve spoorassistent
- Active Brake assist
- Afstandsbediening (drie knoppen)
- Airbag bijrijder
- airco automatisch
- Akoestisch aanwezigheidssignaal
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bandenspanning controle systeem
- Bestuurdersstoel
- Bijrijdersstoel standaard
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bots herkenning systeem
- Buitenspiegels verwarmd en elektrisch verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Combi-instrument met kleurendisplay
- Connected services
- Convenience closing
- Dab
- Digital radio
- Dimlichtassistent
- Dodehoekassistent
- geluidsimulator
- Intelligent Speed Assistant updates
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Luidsprekers voor
- MBUX multimedia system
- Middenconsole met opbergvak
- Multifunctioneel stuurwiel
- multimedia scherm standaard
- NETTO PRIJS
- Onderhouds + km historie aanwezig
- Oplaadmogelijkheid
- passagiersstoel verwarmbaar
- Poolwit
- PRIJS EXCLUSIEF BTW / NETTO PRIJS
- PTC, extra verwarming elektrisch
- Rijstrooksensor met correctie
- Scheidingswand doorlopend
- Service onderhouds + km historie aanwezig
- sluitbekrachtiging
- Stof Caluma zwart
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Stuurwiel hoogte- en hoek verstelbaar
- Verkeersbordenassistent
- Verwarming voor bestuurdersstoel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorklimatisering
- Warmtewerend glas rondom
- Zijwandbekleding laadruimte