Mercedes-Benz eSprinter
312 L2H2 FWD 56 kWh Camera, Stoelverwarming
Direct kopen, basisprijs: € 28.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 28.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 477,14 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz eSprinter |
|---|---|
| Uitvoering: | 312 L2H2 FWD 56 kWh Camera, Stoelverwarming |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 3 januari 2024 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 941 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 477,14 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 28.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 03-24-00 |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 916 kg |
| Gewicht: | 2.584 kg |
| Wielbasis: | 392 cm |
| Hoogte: | 291 cm |
| Breedte: | 202 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Kleur wit
- Opstap
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie
- Bluetooth
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Betonplex in laadruimte
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Prijs is Excl. BTW
- Schrijffouten voorbehouden
- Zijwandbekleding laadruimte
- Zijwind assistent