Mercedes-Benz EQV
300 L2 Avantgarde 90 kWh
Direct kopen, basisprijs: € 42.289,-
Direct kopen, basisprijs
€ 42.289,-
LEASEPRIJS: € 576,03 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.989,92 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz EQV |
|---|---|
| Uitvoering: | 300 L2 Avantgarde 90 kWh |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 7 mei 2021 |
| Carrosserie: | Personenbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 104.446 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 576,03 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 42.289,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-561-TF |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 965 kg |
| Gewicht: | 2.535 kg |
| Wielbasis: | 320 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 7-persoons uitvoering
- Airco (automatisch)
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Houtafwerking interieur
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Regensensor
- Stoel ventilatie voor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- electronic climate control
- elektrische schuifdeur(en)
- extra getint glas achter
- interieur voorverwarming/(koeling)
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeer pakket
- Spiegel-pakket
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking