Mercedes-Benz EQV
300 Accu 100 kWh L2 Lang - 8 Persoons - SoH 95,9 % - Vol opties - Airmatic - Pano
Direct kopen, basisprijs: € 40.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 40.900,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 674,10 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.180,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz EQV |
|---|---|
| Uitvoering: | 300 Accu 100 kWh L2 Lang - 8 Persoons - SoH 95,9 % - Vol opties - Airmatic - Pano |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 4 april 2022 |
| Carrosserie: | Personenvervoer |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 51.483 km |
| Aantal zitplaatsen: | 8 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 674,10 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 40.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.500 kg |
| Wielbasis: | 320 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Achteruitrij Camera
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple Car Play
- Apple carplay
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio
- Radio cd speler
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Armsteun
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stoel verwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zonnedak
- Zonnescherm
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Parkeer sensoren achter
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 2e sleutel
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- elektrische schuifdeur(en)
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- NETTO PRIJS
- Onderhouds + km historie aanwezig
- Oplaadmogelijkheid
- PRIJS EXCLUSIEF BTW / NETTO PRIJS
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Schuifdeur links & rechts
- Service onderhouds + km historie aanwezig
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking