Mercedes-Benz EQV
300 90kWh L3 Extra lang - 8 Persoons - Leder - elc. Schuif
Direct kopen, basisprijs: € 47.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 47.900,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 789,47 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 9.580,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz EQV |
|---|---|
| Uitvoering: | 300 90kWh L3 Extra lang - 8 Persoons - Leder - elc. Schuif |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 30 mei 2023 |
| Carrosserie: | Personenvervoer |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 15.592 km |
| Aantal zitplaatsen: | 8 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 789,47 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 47.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.500 kg |
| Wielbasis: | 343 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Trekhaak
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Armsteun
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- Lederen stuurwiel
- Regensensor
- Stoel verwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Parkeer sensoren achter
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 2e sleutel
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- elektrische schuifdeur(en)
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- NETTO PRIJS
- Onderhouds + km historie aanwezig
- Oplaadmogelijkheid
- PRIJS EXCLUSIEF BTW / NETTO PRIJS
- Schuifdeur links & rechts
- Service onderhouds + km historie aanwezig
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking