Mercedes-Benz EQS
450+ Business Line 108 kWh-BTW AUTO-PANORAMA-STURENDE ACHTERAS-MEMORY-ACC-
Direct kopen, basisprijs: € 42.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 42.900,-
LEASEPRIJS: € 584,35 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.090,91 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz EQS |
|---|---|
| Uitvoering: | 450+ Business Line 108 kWh-BTW AUTO-PANORAMA-STURENDE ACHTERAS-MEMORY-ACC- |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 7 februari 2023 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 204.665 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 584,35 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 42.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-717-JR |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 645 kg |
| Gewicht: | 2.380 kg |
| Wielbasis: | 321 cm |
| Hoogte: | 152 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.025 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Verkeersbord detectie
- Overige
- 14U Integratie smartphone
- 16U Smartphone integratie Apple Carplay
- 17U Smartphone integratie Android auto
- 51U Interieurhemel zwart
- 72B USB pakket
- 82B Oplaadsysteem wisselstroom (AC)
- 83B Oplaadsysteem gelijkstroom (DC)
- 201 Gestuurde achteras
- 215 Adaptive-Demping-Systeem (ADS+)
- 234 Dodehoek assistent
- 239 Distronic pro (afstandsregeltempomaat)
- 243 Actieve spoorassistent
- 275 Volledig elektrisch verstelbare voorstoelen met memory pakket
- 287 Neerklapbare achterbank in ongelijke delen
- 331 Sierdeel - achtergrondverlichting
- 365 Mercedes-Benz navigatie
- 413 Panoramaschuifdak
- 436 Comfort hoofdsteunen bestuurder en passagier
- 489 Airmatic: actieve luchtvering en automatisch zakkend bij hogere snelheid
- 504 Snelheidslimietassistent
- 537 Digitale radio DAB
- 550 Trekhaak, mechanisch wegklapbaar
- 581 Automatische comfort airconditioning Thermotronic
- 608 Adaptieve grootlichtassistent
- 632 Led koplampen high performance met geintegreerd dagrijlicht
- 757 Middenconsole in zwart hoogglanzend
- 840 Privacyglass achterste ramen en achterruit
- 873 Stoelverwarming voorstoelen
- 875 Ruitensproeierinstallatie verwarmd
- 891 Sfeerverlichting interieur premium
- 897 Draadloos oplaadsysteem voor mobiele apparaten
- B51 TIREFIT met elektrische luchtpomp
- P17 Keyless Go pakket; Keyless Go, kofferdeksel op afstand te openen/sluiten, handsfree access, verlichten kofferdekselgreep
- P44 Parkeerpakket, bestaande uit; achteruitrijcamera en parktronic inclusief parkeergeleiding
- P49 Spiegelpakket inclusief binnen en linkerbuitenspiegel automatisch dimmend, buitenspiegel links en rechts elektrisch inklapbaar
- P82 Voertuigbeveiling plus (guard)
- PAF Comfortpakket akoestiek
- PBG MBUX navigatie premium
- R84 Lichtmetalen velgen 19 inch multispaaks
- U19 Augmented Reality-Video
- U25 Instaplijsten verlicht