Mercedes-Benz EQB
300 4MATIC AMG Line 67 kWh PANORAMADAK
Direct kopen, basisprijs: € 38.985,-
Direct kopen, basisprijs
€ 38.985,-
LEASEPRIJS: € 642,54 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.797,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz EQB |
|---|---|
| Uitvoering: | 300 4MATIC AMG Line 67 kWh PANORAMADAK |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 20 december 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 20.412 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | bruin |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 642,54 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 38.985,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.175 kg |
| Wielbasis: | 283 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Head-up display
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Armsteun achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- dodehoekdetectie met correctie
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- Innovatiepakket
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- kunstlederen/stof bekleding
- lendesteun(en) verstelbaar
- Oplaadmogelijkheid
- Rijassistentiepakket
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur multifunctioneel
- stuur nappaleder
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel