Mercedes-Benz E-Klasse
Estate 200 d Business Solution Luxury
Direct kopen, basisprijs: € 29.985,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.985,-
LEASEPRIJS: € 419,04 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.084,91 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz E-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | Estate 200 d Business Solution Luxury |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 12 maart 2021 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 125.070 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 419,04 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.985,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-990-TX |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 118 kw / 161 pk |
| Laadvermogen: | 780 kg |
| Gewicht: | 1.735 kg |
| Wielbasis: | 294 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.515 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Verlaagde carrosserie
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control
- Luxe lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Elektrische ramen voor en achter
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Regensensor
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Bekleding in nappaleder zwart
- Bots herkenning systeem
- electronic climate control
- kunstlederen/stof bekleding
- Matrix led koplampen
- Multibeam led
- Stoelverwarming voor
- Antidiefstalpakket
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Digitale radio (DAB)
- Draadloos oplaadsysteem voor mobiele eindapparaten
- Draadloze telefoonlader
- EASY PACK-achterklep
- KEYLESS GO-comfortpakket
- lendesteun(en) verstelbaar
- Parkeerpakket inclusief 360°-camera
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- Sfeerverlichting
- Sierdelen aluminium geslepen
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- WiFi