Mercedes-Benz E-Klasse
AMG 53 4MATIC+ Premium Plus, Carbon, Pano, Achterasbesturing, Drivers Package, 2025
Direct kopen, basisprijs: € 102.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 102.500,-
LEASEPRIJS: € 1.396,17 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 16.942,15 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz E-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | AMG 53 4MATIC+ Premium Plus, Carbon, Pano, Achterasbesturing, Drivers Package, 2025 |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 26 februari 2025 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 37.943 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.396,17 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 102.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 2.999 cc |
| Vermogen: | 330 kw / 449 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.290 kg |
| Wielbasis: | 296 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- dodehoekdetectie met correctie
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Exterieur
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- laser LED koplampen
- laser LED koplampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 21"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Premium kleur
- Sport uitlaat
- Verlaagde carrosserie
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Subwoofer
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco separaat achter
- Airco separaat achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Sportief interieur
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarmsysteem uitgebreid
- AMG Driver's pakket
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- ENERGIZING-pakket plus
- extra getint glas achter
- geluidsimulator
- Geluidsisolerend glas
- lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- Matrix led koplampen
- multimedia scherm over volledige breedte
- multimedia scherm standaard
- Night-pakket
- Oplaadmogelijkheid
- Premium Plus-pakket
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- smartphone integratie
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- stuur multifunctioneel
- verhoogde topsnelheid
- verhoogde topsnelheid
- verlichte grille/strip
- Vierwielaandrijving
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte (glans) exterieur delen